Pomocný pracovník / ce do výroby ve Freistadtu (krmivo pro zvířata)

Greisinger GmbH

Místo práce
Freistadt, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc- Každoročné príspevky na dovolenku a Vianoce (13. a 14. plat)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE ÚKOLY:
- Spolupráce ve výrobě (výroba krmiva pro zvířata)
- Plný úvazek (zpravidla ve 1 směném provozu, později eventuelně i ve 2-směnném provozu)

VÁŠ PROFIL:
- Základní znalost němčiny výhodou
- Zkušenosti s prací v potravinářství výhodou
- Základní znalost obsluhy počítačů výhodou
- Odolnost, týmová spolupráce
- Časová flexibilita
- Rýchlost
- Řidičský průkaz sk. B, auto nutností
- Nástup ihned

Nabízíme:
- Přííjemná pracovní atmosféra, ochotní a motivovaní spolupracovníci v medzinárodně uznávaném podniku
- Chutné a levné stravování ve firemní jídelně (svačina, obědy)
- Možnost zajištění levného ubytování přímo ve firmě
- Každoroční příspěvky na dovolenou a Vánoce (13. a 14. plat)
- Různá daňová zvýhodnění (cestování náhrady, přídavky na děti)
- Pracovní oblečení a praní zdarma
- Podpora základních právních znalostí (pomoc s tlumočením)

Na této pozícii nabízíme plat 10,35 € hrubého / hodina (bez příplatků a přesčasů).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost zajištění levného ubytování v blízkosti firmy

Informace o náboru

vlastní auto nutností

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Greisinger se sídlem v Münzbachu u Pergu (Horní Rakousko), je jednou z předních firem na zpracování masa v Rakousku, dodávající zboží zákazníkům ve více než 50 zemích světa.

Na našej webovej stránke môžete vyplniť prihlášku: https://www.greisinger.com/sk/kariera/nainstalovat-teraz-formular/

Na naší webové stránce můžete vyplnit přihlášku: https://www.greisinger.com/cs/kariera/podejte-si-zadost-formular/?job-id=20127
ID: 4223830  Datum zveřejnění: 18.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc