Можливість для людей з України

Řezník / řeznice na zpracování - jakož i zjemnění masa (ne bitýnek) - Mäsiar/mäsiarka na spracovanie - ako aj zjemnenie mäsa (nie bitùnok)

Greisinger GmbH

Místo práce
Münzbach, 4323, Rakousko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15,19 EUR/hod.13. a 14. plat, prémie, bonus na základě výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TVUJE ÚKOLY:
- Příprava a zpracování masa a zjemnění
- Bezpečnost všech surovin pro zpracování
- Měření surovin
- Vizuální kontrola surovin a zpracovaných produktů
- Výroba klobásových výrobků
- Dodržování pokynů k zabezpečení kvality, bezpečnosti a hygieny
- Správná manipulace se zařízením a nástroji výrobce a sledování funkčnosti

TVUJ PROFIL:
- Ukončené vzdělání odborného pracovníka v masném průmyslu
- Zkušenosti v oblasti kutrování jsou výhodou
- Dobrá znalost němčiny
- Pracovní zkušenosti jsou žádoucí
- Precizní způsob práce, nosnost, flexibilita
- Samostatná práce
- Pochopení procesů produktu
- Základní počítačové znalosti jsou výhodou

Uchazeči z Ukrajiny potřebují pracovní povolení a základní znalost německého jazyka!

TVOJE ÚLOHY:
- Príprava a spracovanie mäsa a zjemnenie
- Bezpečnosť všetkých surovín na spracovanie
- Meranie surovín
- Vizuálna kontrola surovín a spracovaných
produktov
- Výroba klobásových výrobkov
- Dodržiavanie pokynov na zabezpečenie
kvality, bezpečnosti a hygieny
- Správna manipulácia so zariadením a
nástrojmi výrobcu a sledovanie funkčnosti

TVOJ PROFIL:
- Ukončené vzdelanie odborného pracovníka v mäsovom priemysle
- Skúsenosti v oblasti kutrovanie sú výhodou
- Dobrá znalosť nemčiny
- Pracovné skúsenosti sú žiaduce
- Precízny spôsob práce, nosnosť, flexibilita
- Samostatná práca
- Pochopenie procesov produktu
- Základné počítačové znalosti sú výhodou

Uchádzači z Ukrajiny potrebujú pracovné povolenie a základnú znalosť nemeckého jazyka!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Bezpečnost a profesionalita jednoho z Rakouská expandujíci výrobní společnost s
dobrým možnosti rozvoje a moderní pracovní prostředí
- Atraktivní sociální balíček s velmi dobrou, levnou stravou, levným ubytováním
personálu v případě potřeby, firemním lékařem, dojíždění bez zácpy

- Bezpečnosť a profesionalita jedného z Rakúska expandujúca výrobná spoločnosť s
dobrým možnosti rozvoja a moderné pracovné prostredie
- Atraktívny sociálny balíček s veľmi dobrou, lacnou stravou, lacným ubytovaním personálu
v prípade potreby, firemným lekárom, dochádzanie bez zápch

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

ŘEZNÍK / ŘEZNICE / Ùdenár - MÄSIAR / MÄSIARKA

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zkušenosti v oblasti kutrování jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Greisinger se sídlem v Münzbachu u Pergu (Horní Rakousko), je jednou z předních firem na zpracování masa v Rakousku, dodávající zboží zákazníkům ve více než 50 zemích světa.

Na našej webovej stránke môžete vyplniť prihlášku: https://www.greisinger.com/sk/kariera/nainstalovat-teraz-formular/

Na naší webové stránce můžete vyplnit přihlášku: https://www.greisinger.com/cs/kariera/podejte-si-zadost-formular/?job-id=20127

Kontakt

ID: 4388285  Datum zveřejnění: 3.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 15,19 EUR/hod.