IT Technik

GrossoCom, s.r.o.

Místo práce
Jarní 898/50, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Uživatelská podpora First Level Support, externí správa sítí a PC, správa serverů. Technická podpora uživatelů a jejich práce s IT zařízeními.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadprůměrné mzdové ohodnocení, IT vybavení, stravenky, sick days

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Základy
Administrace LAN/WAN - Základy
Klient/server administrace - Základy
Administrace Windows serverů - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)
- přehled o IT (HW, SW)
- zkušenosti se správou PC
- zkušenosti se správou serverů výhodou
- řidičské oprávnění výhodou
- časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GrossoCom je inovativní a dynamicky se rozvíjející česká firma, která nabízí komplexní řešení v oblasti dodávek IT infrastruktury (servery, storage, security) a následné podpory formou externí správy IT infrastruktury. Specializujeme se na virtualizaci serverů, dodávky odpovídajícího řešení ochrany dat, doručování aplikací.
ID: 3370156  Datum zveřejnění: 23.4.2018