Team leader so silným PHP backgroundom

GrownApps, s.r.o.

Tajovského 2, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká v skratke? Symfony/API Platform, RabbitMQ, skvelý tím 6 developerov, ambiciózny klient a vysoko nastavené štandary.

Rozmenené na drobné
Hľadáme skúseného Symfony developera, pre ktorého je výzva viesť skúsený tím a dvíhať pomyselnú latku kvality stále vyššie. Práca na projekte zahŕňa aktívnu komunikáciu s klientom v angličtine, čiže skúsenosti z tejto oblasti sú nutné. Okrem vedenia tímu budeš mať na starosti rozhodovanie o architektúre projektu a jej zmenách, oporu budeš mať v 2 skúsených Angular developeroch

Čo potrebujeme
- 5+ rokov skúseností so Symfony
- skúsenosti s vedením tímu developerov
- skúsenosti s plánovaním projektu, releasov atď.
- angličtina na komunikatívnej úrovni

Čo používame
- Symfony/API Platform
- Angular
- RabbitMQ
- MariaDB
- Docker

Čo ponúkame
- štýlový office v centre Košíc, ale v prípade záujmu aj (takmer) full remote
- výzvu posunúť úspešný projekt ešte ďalej
- zázemie ďalších skúsených developerov, o ktorých sa vieš v prípade potreby oprieť
- multisport
- pravidelné hodiny angličtiny
- firemnú el. kolobežku :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

GrownApps je už vyše 10r stabilným technologickým partnerom viacerých zahraničných startupov. Nie sme len dodávateľmi softvéru, pre našich klientov sme partnerom, vďaka ktorému môžu škálovať svoj biznis v online prostredí. Sme partia dizajnérov, projekťákov a vývojárov, ktorým záleží na dosahu našich projektov a úspechy našich klientov oslavujeme ako naše vlastné.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4453935  Datum zveřejnění: 25.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac