Čašníčka/Čašník

Gruppo Agostino & C.SNC - Hotel Old River

Hotel Old River, Viale Adriatico, Lignano Sabbiadoro, Province of Udine, Taliansko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.5.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacTringelt ostáva čašníkom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník-Čašníčka v hotelovej reštaurácii. Pracovný čas je 7/8 hodín denne. V týždni deň voľna. Obsluha hotelových hostí pri stole zahrňujúca prijatie objednávky podľa dennej ponuky, jedál a nápojov, debaras použitého riadu zo stolov hostí.

Benefity-Strava,nápoje ,ubytovanie zabezpečené priamo na hoteli.Krátka vzdialenosť hotela od mora umožňuje trávenie osobného voľna na pláži. Jedná sa o hotel rodinného typu so stálou a dlhoročnou Českou a Slovenskou klientelou.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame pracovné miesto čašníčky.
Požadované podmienky sú prax v odbore, taliansky jazyk na komunikatívnej úrovni. V prípade záujmu prosím kontaktovať telefóne číslo +393284235210,alebo zaslaním životopisu na mailovú [email protected] Sezóna trvá od 25.5.2023 do 15.9.2023.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2023 (ostáva ešte 112 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Očakávame skúsenosti v odbore gastronómia,referencie z predošlých zamestnaní sú vítané. Príjemné vystupovanie voči hosťom.Znalosť Talianskeho jazyka na komunikatívnej úrovni.

Sme malý rodinný hotel,sídliaci v Taliansku v meste Lignano sabbiadoro .Ponúkame pracovné miesto čašníčky.
Požadované podmienky sú prax v odbore, taliansky jazyk na komunikatívnej úrovni. V prípade záujmu prosím kontaktovať telefóne číslo ,alebo zaslaním životopisu na mailovú adresu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Agostino Gruppo
Tel.: +393284235210
E-mail: poslať životopis
ID: 4251021  Datum zveřejnění: 20.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac