GUESS - prodejce (Prague The Style Outlets)

GUESS RETAIL CZECH REPUBLIC s.r.o.

Místo práce
Prague The Style Outlets, Ke Kopanině, Tuchoměřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsícsales bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

GUESS je jednou z nejuznávanějších oděvních společností na světě s 1 663 obchodními místy v Americe, Evropě a na Středním východě a v Asii, nacházející se v 97 zemích světa. Společnost je známá svým inovativním a charakteristickým stylem, nabízí mj. oblečení, doplňky, kabelky, hodinky a obuv.
Našim cílem je neustálý osobní a profesní rozvoj prostřednictvím otevřené komunikace, tvořivosti, důvěry a vzájemného respektu. Do našeho nově otevřeného outletu v Praze nyní hledáme nejlepší kandidáty na pozice:

PRODEJCE

POPIS POZICE:

Obsluha zákazníka
Pomoc při výběru produktů
Péče o vzhled a výzdobu obchodu

Zaujala Tě naše nabídka? Připoj se k nám!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost vývoje v mezinárodním prostředí
Stabilní pracovní podmínky a konkurenční plat (základ + bonusový systém)
Možnost zvyšování kvalifikace a profesního rozvoje - 75% interních povýšení!
Účast na zahraničních školeních
Práce v přátelském, tvůrčím a zaangažovaném týmu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti s prací na podobné pozici minimálně 1 rok
Zájem o módu a současné trendy
Nadšení a pozitivní přístup k životu
Kreativita, zaangažování a odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

In 1981, GUESS sold its very first pair of jeans to Bloomingdale's department store. Since then, GUESS has grown, becoming one of today's most recognized and influential apparel brands in the world.

The continued dedication and commitment of our employees is the driving force of GUESS. Our talented professionals focus on leading the company with their vision of success. Join the team at GUESS Europe and bring your vision to life.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4157255  Datum zveřejnění: 7.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc