Reagujte bez životopisu

Sales Assistant

GWL a.s.

Místo práce
Průmyslová 1472/11, Praha 15-Hostivař, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
33 000 - 35 000 Kč/měsícBonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

GWL a.s.

Chceš se naučit obchodovat ještě lépe než to umíš nyní? Zajímá tě, jak se obchoduje se zahraničními zákazníky? Láká tě příležitost profesně vyrůst a podílet se i na růstu naší společnosti?

Tvoje role:

- Vytváření, správa a fakturace objednávek
- E-mailové a telefonická komunikace se zahraničními zákazníky -
inbound
- Vytváření cenových nabídek a informování zákazníků o nových
produktech
- Řešení případných reklamací s přepravními společnostmi
- Vyřizování technických dotazů zákazníků ve spolupráci s technickým
oddělením

Co od tebe očekáváme:

- Znalost anglického jazyka na plynulé komunikační úrovni slovem i
písmem
- Základy obchodních dovedností
- Komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- Týmového hráče s pozitivním přístupem
- Uživatelská znalost MS Office

Co naopak můžeš čekat ty:

- Být součástí TOP české technologické společnosti s globální
působností
- Možnost rozvinout své obchodní dovednosti
- Platové ohodnocení po zaškolení 35 000 Kč a více (záleží na tvých
schopnostech)
- Neformální prostředí a žádný škrobený dress code;
- Kancelář typu malého open space (cca 5 - 8 osob), kde si všichni
navzájem rádi poradíme, přesto se nemusíš bát hluku a zmatku
- Home office v případě potřeby
- Spoustu benefitů - 5 týdnů dovolené, sick days, flexi pass, příspěvek na
stravné, příspěvek na penzijko atd.
- Samoobslužná restaurace hned v přízemí budovy, žádné oschlé bagety
z bufáče
- Naučíš se spousty nových věcí u „Hi-Tech“ společnosti

Nástup ideálně ihned
Kancelář v Praze - Hostivaři, 8 minut busem od Skalky.
Další informace nalezneš na https://kariera.gwl.eu/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší evropský dovozce lithiových baterií. Spolupracujeme s prověřenými a stabilními výrobci baterií, jejich produkty dovážíme do EU a zde je uvádíme na trh. Pro naše zákazníky jsme garantem záruky, kvality a důvěry v produkt. Zároveň ale i technickým inovátorem, který přináší nové technologie a produkty. To je unikátní kombinace, kterou chce firma nadále zachovat a rozvíjet.
ID: 4239960  Datum zveřejnění: 7.2.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc