Jak Vám poradíme?

Učitel českého jazyka, učitel fyziky

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

učitel

Zaměstnanecké výhody, benefity

Moderní metody výuky, důraz na uplatnění kritického myšlení, podpora dalšího vzdělávání pedagogického pracovníka, příspěvek na multisportku, příspěvek na stravování. Možnost i částečného úvazku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

český jazyk a literatura, fyzika

Ostatní znalosti

Microsoft Word, program Bakalář - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

oblast školství - učitel střední školy- víceleté gymnázium

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme soukromé víceleté gymnázium pro studenty z 5., 7. a 9. ročníků ZŠ zaměřené na výuku cizích jazyků a na využití kritického myšlení v praxi. Absolventi našeho gymnázia mají možnost pokračovat ve studiu na vysokých školách s širokým spektrem zaměření.

Kuncova 1580
155 00 Praha
ID: 4150228  Datum zveřejnění: 10.9.2021