Obchodný zástupca

H&D Holding s.r.o.

Miesto práce
Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 20 000kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš silné komunikačné zručnosti? Láka ťa obchod?Potom pozícia OBCHODNÝ ZÁSTUPCA čaká práve na teba!

Do nášho tímu hľadáme obchodných zástupcov pre našu novú pobočku, ktorú otvárame v Prahe.

Sme gastro spoločnosť, ktorá sa zameriava na dodávanie a sprostredkovanie vysoko kvalitných produktov pre kaviarne, bary a reštaurácie.

Potrebné je mať vlastné auto.

V prípade záujmu posielajte Váš životopis na uvedenú emailovú adresu: [email protected] v prípade záujmu budeme uchádzačov telefonicky kontaktovať.

flexibilnú pracovnú dobu
prácu v príjemnom kolektíve
pravidelné bonusy k platu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na internetovej stránke http://www.gs-group.sk/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3221215  Datum zveřejnění: 20.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 20 000kč