Prodejce do prodejny náhradních dílů pro automobily

HAGEMANN a.s. (MPSV)

Místo práce
Krnovská 646, 747 07 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:HAGEMANN a.s., IČ 26826925
Pracoviště:HAGEMANN a.s. - pracoviště Opava Krnovská, Krnovská 646/117, Jaktař, 747 07 Opava 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ, zkušenost s maloobchodním prodejem a práce s pokladnou, zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu, zkušenosti práce s mícháním barev výhodou, dobrá znalost práce na PC, příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti, čistý výpis z Rejstříku trestů, ŘP sk. B.
Mzda 15 000 - 20 000 Kč dle praxe a zkušenosti s ND v automob. průmyslu a auto barvami, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Kurečková Pavla, tel.: 553 760 820, životopis zašlete na e-mail: [email protected] a do předmětu uveďte název pozice.

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11543660765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B