Obchodný zástupca – kadernícke salóny | Západné Slovensko

Hair & Salon s’ s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiacUpresnenie mzdy na základe telefonátu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodného zástupcu na objavovanie nových partnerských kaderníckych salónov na Západnom Slovensku (Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Trnava, Piešťany, Bratislava). Veľkou výhodou je predchádzajúca pôsobnosť v tomto segmente, no ak ste zanietený predajca/predajkyňa a chcete presedlať do nového prostredia môže to byť ideálna príležitosť na zmenu a posun v kariére.

ČO BUDE NÁPLŇOU VAŠEJ PRÁCE?

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov v pridelenom regióne,
- poradenstvo a pravidelné návštevy aktuálnych klientov, oboznamovanie klientov o akciách, zmenách, nových produktoch a udalostiach,
- administratívna činnosť, vedenie agendy, plnenie plánov a cieľov,
- pomoc pri organizácii školení a vzdelávaní nových klientov,
- prieskum a hodnotenie obchodných aktivít v spravovanom regióne.

- stabilné a silné zázemie rodinnej firmy s bohatými skúsenosťami a chuťou po ďalšom raste,
- v rámci adaptačného programu pomoc so zaškolením po obchodnej a technickej stránke pre výkon obchodného zástupcu,
- veľmi výhodné pracovné a platobné podmienky motivované šikovnosťou obchodného zástupcu, bez skrytých podmienok, máme radi otvorenosť, profesionálny no zároveň ľudský prístup,
- provízie z predaja, mesačné a ročné bonusy za dosiahnuté výsledky,
- vlastná organizácia svojho pracovného času,
- podpora pri osobnostnom raste a rozvoji, zdieľanie skúsenosti v tíme zabehnutých a prosperujúcich obchodných zástupcov,
- možnosť služobného vozidla a mobilného telefónu,
- práca v príjemnom kolektíve spojená so spoločnými firemnými aktivitami, akciami, pobytmi a školeniami v rámci rekreačných lokalít na Slovensku, v Českej republike či ďalej v zahraničí,
- pracujeme s veľkou databázou klientov.

Ak Vás náš inzerát zaujal, budeme radi ak sa nám ozvete telefonicky a podáme Vám ďalšie informácie o postupe.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Google Meet - Základy
Sociálne média - Základy
Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj

- výborné komunikačné schopnosti a reprezentatívne vystupovanie,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, lojalita a ochota vzdelávať sa,
- práca so sociálnymi sieťami sú výhodou pre túto prácu,
- znalosti cudzích jazykov sú vítané,
- vodičský preukaz skupiny B nakoľko si práca vyžaduje cestovanie za klientmi,
- vysokoškolské vzdelanie je plusom, nie však podmienkou,
- nepodmieňujeme vzdelanostnými kritériami, uprednostňujeme osobné čaro ;-) .

Viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti predaja vlasovej kozmetiky a sortimentu. Hlavný dôraz kladieme na osobný kontakt s klientmi, pre ktorých sa snažíme do ich pracovnej činnosti prinášať ten najlepší servis s kompletným pokrytím ich požiadaviek nad rámec ich očakávaní.

Patríme tiež medzi exkluzívnych distribútorov profesionálnej vlasovej kozmetiky z Anglicka A.S.P Expert Haircare, profesionálnej vyrovnávajúcej kúry z Brazílie Belleco Cosmetics, profesionálnej vlasovej kozmetiky z Talianska Jean Paul Mynè a od roku 2022 vystupujeme pod vlastnou značkou internetových obchodov Andopa. Celkové portfólio našej spoločnosti si môžete pozrieť na našom webe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

ID: 4754887  Datum zveřejnění: 5.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac