Prodavač/ka

Hájek a Boušová, spol. s r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do všech provozoven Ovocného Světozoru přijmeme na plný úvazek prodavače/ky

Nabízíme:
- práci ve stabilní a stále se rozvíjející se společnosti s dlouholetou tradicí
- dlouhodobou pracovní jistotu
- motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda 23.000,- Kč)
- práce v režimu krátký/dlouhý týden nebo 8hodinové směny (ranní/odpolední)
- možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- náborový příspěvek 5.000,- Kč
- sleva na firemní výrobky
- pravidelná školení
- výuka Angličtiny zdarma
- příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Hájek a Boušová, spol. s r.o. byla založena počátkem roku 1992. Jednalo se vlastně o plynulé navázání na dlouholetou tradici Ovocných lahůdek Světozor sahající až do poloviny 70. let minulého století.

Základním předmětem její činnosti je provozování sítě cukráren na území hlavního města Prahy a blízkého okolí pod jednotným názvem Ovocný Světozor. Za prioritu považuje spokojenost nakupujících; provozovny má proto otevřeny sedm dní v týdnu, až na nepatrné výjimky, po celý rok. S počtem více než 200 zaměstnanců absolvujících průběžně mimo jiné i školení s důrazem kladeným na orientaci na zákazníka s jeho potřebami a přáními poskytuje služby řadící se v daném oboru k nejlepším.
ID: 3463986  Datum zveřejnění: 6.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 30000