Švajčiarsko, montážnik/montér okien

HALPO, spol. s r.o., Svidník

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť HALPO s.r.o. hľadá zamestnancov na prácu vo Švajčiarsku na pozície montážnik, montér okien.
Požiadavky na pozície: životopis s fotografiou s pracovnými skúsenosťami. Životopis je potrebné mať preložený v nemeckom jazyku a poslať ho na email [email protected]
Každý zamestnanec musí mať platný občiansky preukaz alebo cestovný pas, scan občianskeho preukazu je nutné poslať na email [email protected]
Podmienka: hovorová nemčina, v prípade väčšej skupiny zamestnancov podmienku ovládania nemeckého jazyka postačuje, ak bude spĺňať jeden zo skupiny pracovníkov na pozície montážnik, montér okien
Aktuálne hľadáme 3 až 5 ľudí na nástup ihneď, od januára 2018 - 50 ľudí.
Plat: od 4.000 €.
Ďalšie informácie na nižšie uvedených číslach.
Kontakt: +421 905 732 814 alebo +421 915 858 837 email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zámočníctvo, kovoobrábanie, zváračské a paličské práce

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3200278  Datum zveřejnění: 28.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4000 €