Account Manager /Home Office v Slovenska, Česka, Maďarska

Hans Brügmann GmbH & Co. KG

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 EUR + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov na mieste a telefonicky z Vašej domácej kancelárie
• získavania nových zákazníkov a budovanie vzťahov so zákazníkmi
• prezentácia produktov u zákazníka
• vypracovanie ponúk
• sledovanie trhu a konkurencie
• popredajný servis
• rozpočtové plánovanie

Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, môžete si vytvoriť prvý dojem na internetovej stránke www.rampa.com/service/de/karriere/hinter-den-kulissen. Vaše prvé otázky Vám ochotne zodpovie náš zamestnanec, pán Markus Kaminski (vedúci pracovník pre kontakt s klientmi CEE), ktorého môžete osloviť e-mailom: [email protected]

Ak sme u Vás vyvolali váš záujem, tak sa tešíme na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie, s uvedením platového očakávania a najbližšieho možného dátumu nástupu, ktoré nám zašlite e-mailom na [email protected]
We will take into account all candidates from all over Slovakia, Czechia and Hungary.
Please send your CV in English or German. Thank you

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené odborné vzdelanie v obchodnej, technickej alebo remeselnej oblast

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3 roky praxe v odbore technický predaj, v ideálnom prípade v sektore spojovacích prvkov alebo výrobkov vyžadujúcich technické vysvetlenie. Skúsenosť v oblasti drevospracujúceho priemyslu, je výhodou.
• Výrazné komunikačné schopnosti, ako aj predajný a organizačný talent.
• Silná orientácia na služby a samostatný spôsob práce.
• Spoľahlivé používanie štandardných produktov Microsoft Office.
• Dobrá znalosť angličtiny.
• Žiaduca je znalosť maďarského jazyka.
• Vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať.

Závitové vložky RAMPA sú po celé desaťročia synonymom kvalitných spojovacích materiálov v nábytkárstve. V roku 1907 založený rodinný podnik vyrába a distribuuje medzičasom v 5. generácii samorezné vložky príp. závitové vložky pre aplikácie v oblastiach spracovania dreva, plastov a kovov.
ID: 3421406  Datum zveřejnění: 15.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 2000 EUR + bonus