Práca v hoteliérstve vo Francúzsku

HaPi Agency

Miesto práce
Francúzsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
od 15.03
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacpreplácané nadčasy + tringelty 2,5 dňa platenej dovolenky za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník/čka - príprava pracoviska a jednoduchá forma obsluhy, prijímanie objednávok,
debarasovanie a nastieranie stolov
Kuchár/ka - príprava predjedál, dezertov a príloh, samostatná práca v kuchyni
Recepčný/á - prijímanie rezervácií, check in, check out, vítanie hostí, poskytovanie
informacií.
Chyžný/á - starostlivosť o čistotu hotelových izieb a hotelových priestorov, výmena
posteľného prádla

Ubytovanie a strava zabezpečené na náklady zamestnávateľa. Francúzska pracovná zmluva od 3 do 9 mesiacov, možnosť kariérneho rastu. Možnosť pracovať na najnavštevovanejších turistických miestach vo Francúzsku.

Informácie o výberovom konaní

Životopis v angličtine, alebo vo francúzštine.
Možnosť vyplnenia prihlasovacieho formuláru na www.hapi-agency.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spolupracujeme s hotelmi, reštauráciami a kempingami po celom Francúzsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a gastronómia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

byť flexibilný, samostatný, mať chuť pracovať, prijímať nové výzvy

Personálna agentúra, ktorá sprostredkováva sezónnu prácu a stáže vo Francúzsku v oblasti hoteliérstva a gastronómie.
ID: 4746346  Datum zveřejnění: 22.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac