Operátor/ka ve výrobě auto-komponentů - Německo

HAPI s.r.o.

Místo práce
Thüringen, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13,25 EUR/hod.vánoční příspěvky, příspěvek na první a poslední cestu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš dlouhodobou a stabilní práci v Německu? Očekáváš férový přístup a rovnocennou mzdu? Máme pro Tebe nabídku ve výrobě karosářských komponentů na pozici Operátor/ka výroby.

✅ jednoduchá práce pro muže, ženy i páry
✅ výroba B-sloupků do osobních automobilů
✅ 3-směnný provoz s možností nepravidelných turnusů
✅ moderní technologie výroby
✅ perfektní kolektiv

Zaměstnanecké výhody, benefity

✔️ práce na hlavní pracovní poměr (ne živnost)
✔️ základní mzda od 13,25 €/hod brutto(v průměru 2.300 €/měs. brutto)
✔️ BEZPLATNÉ UBYTOVÁNÍ kousek od pracoviště
✔️ vánoční příspěvky
✔️ příspěvek na první a poslední cestu
✔️ možnost přechodu do kmene
✔️ zázemí firmy, která se za Tebe vždy postaví.
✔️ pomoc CZ/SK koordinátora přímo v místě pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Specialista na lehké konstrukce pro automobilové komponenty s více než 14 000 zaměstnanci v 48 závodech po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✔️ jsi zodpovědný/á a pracovitý/á
✔️ němčina je výhodou, ne podmínkou
✔️ spolehlivost, svědomitost a loajalita nejsou pro Tebe jen fráze

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trh agenturního zaměstnávání jsme vstoupili s nelehkým cílem, že změníme pohled na tohle odvětví. Zajímají nás potřeby zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Trváme na tom, že všechny dohody, tzn. i ústní musí být naplněné do poslední čárky. Rychlé řešení situací je základem důvěry, spokojenosti a dlouhodobě budovaných vztahů. Přátelský přístup kolegů je naší hlavní konkurenční výhodou, na které stavíme budoucnost naší firmy.
ID: 4216245  Datum zveřejnění: 3.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 13,25 EUR/hod.