Elektrikář-slaboproud i absolvent - Německo (od 16€/hod.)

HAPI s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
16 EUR/hod.+ příplatky za přesčas, víkendy, svátky atd.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● práce ve výrobě luxusních obytných vozů
● montáž elektrického zařízení, zapojení kabelových svazků, uchycení
● zkoušky kabelů a zařízení a zdokumentování výsledků měření
● práce s ručním elektrickým nářadím, měřícími přístroji
● nadstandardní pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

● práce na hlavní pracovní poměr (ne živnost)
● základní mzda od 16 €/hod brutto(v průměru od 2.720 €/měs. brutto)
● jednosměnný provoz
● ubytování ZDARMA
● příspěvek dopravu
● německá dovolená
● placené německé svátky
● asistence při vrácení německé daně nebo získání německých přídavků na děti
● zázemí firmy, která se za Tebe vždy postaví
● možnost přechodu do kmenového stavu
● pomoc CZ/SK koordinátora přímo v místě pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce luxusních autokaravanů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektrikář-slaboproud, autoelektrikář

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

elektrikář-slaboproud, autoelektriář

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● elektrikář-slaboproud, případně autoelektrikář s certifikátem nebo vyhláškou (může být i absolvent)
● profesionální zručnost, vytrvalost, preciznost
● základní znalost němčiny
● znalost čtení elektrotechnické výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trh agenturního zaměstnávání jsme vstoupili s nelehkým cílem, že změníme pohled na tohle odvětví. Zajímají nás potřeby zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Trváme na tom, že všechny dohody, tzn. i ústní musí být naplněné do poslední čárky. Rychlé řešení situací je základem důvěry, spokojenosti a dlouhodobě budovaných vztahů. Přátelský přístup kolegů je naší hlavní konkurenční výhodou, na které stavíme budoucnost naší firmy.
ID: 4417694  Datum zveřejnění: 5.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.