Jádrař/formíř - Německo

HAPI s.r.o.

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
2 890 EUR/měsícpříplatek na dovolenou, vánoční odměny, příspěvek na ubytování a dopravu, kurzy němčiny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vícesměnný provoz
- nastavení stroje a fumigátoru podle specifikací
- aplikace spreje na jádro s uvolňovacím činidlem
- vložení potřebného příslušenství
- odstranění jader z KK, kontrola kvality
- správné umístění jader na přepravní palety
- kontrola hotové viskozity a ponoření jader
- vkládání jader, filtrů, podpěr jader a dalších pomůcek do forem
- optická kontrola stavu formy
- příprava forem pro plnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr (ne živnost)
- základní mzda od 17 €/hod brutto(v průměru 2.890 €/měs. brutto)
- srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
- moderní továrna, velmi čisté prostředí
- příplatek na dovolenou
- vánoční odměny
- ubytování s příspěvkem
- placené německé svátky
- německá dovolená
- prostřednictvím externího partnera pomůžeme s dětskými přídavky v Německu
- příspěvek na dopravu
- kurzy němčiny zdarma
- pomoc CZ/SK koordinátora přímo v místě pracoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Jedna z největších a nejmodernějších sléváren šedé slitiny v Německu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

slévač, formíř, jádrař

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- práce vhodná především pro muže
- praxe v oboru
- základní komunikace v němčině
- zdravotní způsobilost
- fyzická zdatnost
- vlastní auto výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na trh agenturního zaměstnávání jsme vstoupili s nelehkým cílem, že změníme pohled na tohle odvětví. Zajímají nás potřeby zaměstnanců, zákazníků i dodavatelů. Trváme na tom, že všechny dohody, tzn. i ústní musí být naplněné do poslední čárky. Rychlé řešení situací je základem důvěry, spokojenosti a dlouhodobě budovaných vztahů. Přátelský přístup kolegů je naší hlavní konkurenční výhodou, na které stavíme budoucnost naší firmy.

Kontakt

Kontaktní osoba: Viliam Vojtek
Tel.: +420730898941
E-mail: poslat životopis
ID: 4503682  Datum zveřejnění: 18.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 890 EUR/měsíc