Obchodní zástupkyně pro Severní a Jižní Moravu

Harasim velkoobchod s.r.o.

Opavská 176, 747 25 Rohov, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 24000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče o stávající zákazníky, uzavírání objednávek , jednaní o cenových a obchodních podmínkách, prezentace produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební vůz, tablet, mobilní telefon, technické vybavení k práci, s praxí platový vzestup

Informace o náboru

strukturované životopisy prosím zasílejte na:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

příjemné vystupování, časová nezávislost, profesionalita, tah na branku, řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Harasim velkoobchod s.r.o. působí na našem a slovenském trhu již více než 27 let. Nabízíme na český a slovenský trh dekorace do bytu, zahradní doplňky a potřeby pro květináře a zahradníky. V sortimentu najdete mimo jiné plastové květináče, porcelán, doplňky do kuchyně, umělé květiny, dekorativní andílky, proutěné zboží, svícny, lucerny.
ID: 3283298  Datum zveřejnění: 10.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 24000 Kč