HR Supervisor

HAVI Logistics s.r.o.

Místo práce
Vašíčkova, Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícfinální výše mzdy závisí na schopnostech a zkušenostech daného kandidáta a bude předmětem osobního pohovoru

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi přijmeme do našeho týmu aktivního a pozitivně naladěného kolegu, který umí vnímat lidi, přemýšlet v kontextu, nabízet alternativy, vést konstruktivní diskuse. Umí si nastavit priority v práci, nenechá se odradit operativou a věnuje energii a čas i hledání vylepšení.

Pozici obsazujeme s dlouhodobou vizí, pro Personalistku nebo Personalistu, který by postupně zastřešil celou oblast HR a rád by se vypracoval v profesionálního partnera našich manažerů jednotlivých oddělení.

Co bude tvým úkolem?

nábor nových lidí, v začátku ve spolupráci se zkušeným externistou
organizace a kontrola adaptace nováčků a podaná zpětná vazba manažerům
velice úzká spolupráce s manažery oddělení - spolupráce při nastavování HR procesů a politik v oblasti odměňování a zaměstnaneckých benefitů, angažovanosti zaměstnanců, hodnocení zaměstnanců
aktivity v oblasti interní komunikace
administrativní a legislativní činnosti související s životním cyklem zaměstnance
payroll – zpracování docházky

Co budeš mít k dispozici?

precizně nastavený systém náboru lidí a jejich adaptace i vlastní adaptační plán
ochotu manažerů spolupracovat
zkušenosti našich zahraničních poboček a prostor si nastavit systém procesů od začátku dle svých zkušeností
úspěšnou HR manažerku Janu na Slovensku, která ti podá pomocnou ruku
odborné vzdělávání našeho externího partnera, který je v oblasti HR považován za profesionála

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti můžeme nabídnout my?

odborníka, kouče v oblasti HR, který tě zaučí a bude ti oporou
tým lidí, kteří ví, že potřebují pomoct a chtějí, aby se firmě dařilo tak, jako doposud
spoustu kreativní i rutinní práce, nuda u nás doopravdy nebude
šéfa, který bude vyžadovat vše tak, jak se domluvíte
flexibilní pracovní dobu (umíme se bavit i o kratším pracovním úvazku)

Interní benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování

Informace o náboru

Pokud jsme tě oslovili, budeme rádi, za tvůj životopis a pár řádků, proč bychom se s tebou měli potkat. První kola výběrového řízení probíhají online. Poté se na firmě s tebou rádi potkáme.

Těšíme se na Tebe.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

HR

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho se neobejdeš?

bez praxe v oblasti HR
bez znalosti zákoníku práce
bez obrovské chuti patřit do skupiny kvalitních HR manažerů
AJ by se ti hodila ke komunikaci s našimi kolegy v zahraničí
stabilní pozitivní nálada, protože vše co ti přijde do cesty, se zvládnout dá

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost HAVI Logistics s.r.o. se specializuje na skladování a logistiku potravinového sortimentu pro nadnárodní společnosti ve třech teplotních režimech s důrazem na vysokou kvalitu standardů, které potravinová logistika vyžaduje. Společnost působí na lokálním trhu už dlouho a její mladý a dynamický kolektiv aktivně hledá možnost, jak prostřednictvím evropsko-asijských zkušeností přinést kvalitu a mezinárodní know-how českým a slovenským zákazníkům.

Medzinárodná spoločnosť HAVI Logistics, s.r.o. sa špecializuje na skladovanie a logistiku potravinového sortimentu pre nadnárodné spoločnosti v troch teplotných režimoch s dôrazom na vysokú kvalitu štandardov, ktoré potravinová logistika vyžaduje. Spoločnosť pôsobí na lokálnom trhu už dlhodobo a jej mladý a dynamický kolektív aktívne hľadá možnosti ako prostredníctvom európsko-ázijských skúsenosti priniesť kvalitu a medzinárodné know-how slovenským a českým zákazníkom.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4531571  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc