Shop Asistent - Letiště Václava Havla (premiový segment)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Aviatická, 161 08 Praha 6, Czech Republic, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou nebo ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poradenství a prodej prémiového zboží (Channel, Dior, Burberry, Victoria´s Secret, Dolce & Gabbana aj.) v atraktivních prostorách Letiště Václava Havla; komunikace se zákazníky a zákaznický servis (převážně zahraniční klientela); podílení se na chodu prodejny, týmová spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Smlouva na dobu neurčitou
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Zajímavá školení na prodejní dovednosti
příspěveky na oblečení
Produktová školení od známých značek (např. Channel, Dior, Jameson, Burberry, Dolce & Gabbana...aj.)
Atraktivní dárky, které získáte při školení
Odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy
Příjemné pracovní prostředí na letišti v atraktivních prodejnách
Pro nejlepší z vás "Talent Night" v Paříži

Informace o náboru

Pracovní doba:

směnný provoz – rovnoměrné rozvržení v režimu krátký/dlouhý týden ve 12-ti hodinových směnách;

otevírací doba většiny prodejen 06:00-22:00h

2 prodejny - 04:00-01:00h ( dle těchto časů jsou rozplánované směny ve 12-ti hodinových směnách; zaměstnanci se pravidelně prostřídávají v brzkých ranních příchodech a pozdních odchodec). V případě těchto dvou obchodů je zajištěna doprava taxislužbou zdarma.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Francouzská mezinárodní společnost s více než 160 letou tradicí, která se zabývá provozem luxusních boutique v rámci duty free světově známých značek, módních oděvů, doplňků, kosmetiky, parfémů, alkoholových, tabákových výrobků, a cukrovinek.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost; pečlivost; příjemné vystupování;

důležité: komunikativní znalost Aj podmínkou; velmi dobrá znalost ČJ - bezpodmínečně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2868028  Datum zveřejnění: 6.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 000 - 25 000