Store Manager - Triumph

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
33000 - 38000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za chod prodejny, reportingu, merchandising, vedení týmu shop asistentů, plánování směn, přípravy podkladů pro mzdy. Zaškolování nových členů je nedílnou součástí práce jako i jejich motivace k příkladnému servisu zákazníků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti Triumph, která se specializuje na výrobu a prodej prémiového spodního prádla, která má více než 120 letou tradici. Společnost Triumph nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní švýcarská společnost, která se specializuje na výrobu a prodej luxusních cukrovinek, která působí zejména v Evropě a Americe a aktuálně hledá zkušeného a motivovaného kandidáta na pozici Store Manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

maloobchod, prodej

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít ukončené alespoň SŠ vzdělání a mít minimálně 2 - 3 roky zkušenost na obdobné pozici a zanlost andlického jazyka na komunikativní úrovni. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2956002  Datum zveřejnění: 25.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33000 - 38000