Týmová Asistentka

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše pozice: Na této pozici budete mít na starosti podporu managerů. Vaší náplní práce bude příprava dokumentů a jejich kompletování, emailová/telefonická komunikace s pobočkami po celém světě, zajišťování služebních cest a firemních akcí, objednávání letenek, hotelů a občerstvení, včetně přípravy ovoce, vedení kalendáře, organizace schůzek a další ad hoc úkoly.

Jak se ucházet:
Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Hledáte-li zaměstnání a tato pozice neodpovídá Vaší kvalifikaci, můžete nás kontaktovat na [email protected] Rádi s Vámi probereme případné možnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaše odměna: Za Vaše zkušenosti nabízíme pracovní prostředí v Praze, využití jazyků, zajímavé platové ohodnocení, sick days, 5 týdnů dovolené, stravenky a další zaměstnanecké benefity.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost: Mezinárodní advokátní kancelář se sídlem v Praze

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky: Máte pokročilou angličtinu a chcete se jí nadále věnovat? Hledáte uplatnění v administrativě? Potom jste tím správným kandidátem/kou. Hledáme komunikativní, ochotnou, loajální a zodpovědnou osobnost s nástupem dle dohody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3001917   Datum zveřejnění: 5.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 - 30000