Koordinátor zákaznického centra

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel

Mezinárodní společnost poskytující asistenční služby se zázemím v Praze hledá do svého týmu posily do zákaznického servisu.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědný/á za koordinaci pomoci našim klientům v zahraničí v případě vzniku zdravotních či jiných problémů (např. vyhledání vhodného lékařského zařízení, zajištění ošetření a péče, vyslání opatrovníka, zabezpečení návratu klienta zpět do ČR, zajištění právní pomoci a další.) Budete mít na starosti telefonickou i emailovou komunikaci s klienty a také s našimi smluvními partnery, kteří zajišťují potřebnou pomoc klientům v zahraničí.

Jak můžete uspět?

Jste zákaznicky orientovaná osobnost, nebojíte se kontaktu s lidmi po telefonu a máte proaktivní přístup k práci? Potom hledáme právě Vás. Výhodou je zkušenost ze zákaznického servisu. Podmínkou je komunikace v anglickém jazyce (úroveň B1) a výborný ústní i písemný projev v českém jazyce.

Co můžete získat?

Za Vaše zkušenosti nabízíme možnost profesního růstu, příjemný kolektiv, stravenky, Multisport kartu, jazykové kurzy, moderní pracovní prostředí, časovou flexibilitu (směnný provoz) a další zaměstnanecké benefity.

Jak se můžete ucházet?

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3002285   Datum zveřejnění: 19.5.2017