Executive assistant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Executive Assistant.

Vaše nová pozice

Vaší náplní práce bude podpora členů vedení společnosti. Na starosti budete mít vedení kalendáře, komunikaci s klienty, spolupráci s ostatními odděleními na různých projektech, organizaci telekonferencí, videokonferencí, služebních cest a firemních akcí, tvorbu prezentací a reportů, správu dokumentů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžete získat?

Nabízíme možnost práce v mezinárodním prostředí, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a další zaměstnanecké benefity. Nástup ihned.

Informace o náboru

Co musíte udělat nyní?

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak můžete uspět?
Vhodný/á kandidát/ka má minimálně 3 roky praxe na pozici Executive Assistant. Podmínkou je plynulá komunikace v anglickém a českém jazyce. Hledáme komunikativní, proaktivní a dynamickou osobnost s orientací na detail a příjemným vystupováním.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3015130   Datum zveřejnění: 19.5.2017