Recruitment researcher

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 2096/4, Praha, Nové Město, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás HR, nebo se jedná o novou výzvu?
Chtěli byste být specialistou v oboru financí, construction&property, engineeringu, IT, life sciences či sale&marketing? Přidej se do našeho týmu.

Co budete potřebovat a co Vás čeká:
Běžně se jedná o searchování na internetu a telefonování s neznámými lidmi.
Rozhodně uplatníte své přesvědčovací a improvizační schopnosti, včetně míry kreativity - zvláště v okamžicích, kdy selžou všechny osvědčené způsoby.
Jednoznačně musíte mluvit anglicky, kterou budete využívat denně a každý další jazyk bude výhodou.
Excel by měl být Vaším koníčkem.

Pokud uspějete, nabídneme Vám práci pro společnost patřící ve svém oboru k evropské i domácí špičce. Fixní plat a motivující bonusovou složku, flexibilní pracovní dobu v případě částečného úvazku, možnost pracovat s technologiemi udávajícími trend v odvětví, možnost získat zkušenosti v recruitmentu a executive search, přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí.

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Haně Herianové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Těšíme se na Vás!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením ve 34 zemích po celém světě.
Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3025325  Datum zveřejnění: 21.4.2017