Asistentka generálního ředitele

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Váš nový zaměstnavatel

Mezinárodní výrobní společnost.

Vaše nová pozice

Vaší náplní práce bude podpora nejvyššího managementu. Na starosti budete mít vedení kalendáře, komunikaci s klienty, spolupráci s ostatními odděleními na různých projektech, organizaci telekonferencí, videokonferencí, služebních cest a firemních akcí, tvorbu prezentací a reportů, správu dokumentů další zajímavé různorodé činnosti a operativní úkoly.

Jak můžete uspět?

Vhodný/á kandidát/ka má alespoň 3 roky praxe na pozici Asistenta/ky nejvyššímu vedení, výhodou je také zkušenost z výrobní společnosti. Podmínkou je plynulá komunikace v anglickém a českém jazyce. Hledáme komunikativní, proaktivní a dynamickou osobnost s orientací na detail a příjemným vystupováním.

Co můžete získat?

Nabízíme možnost práce v mezinárodním prostředí, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a další zaměstnanecké benefity. Nástup je možný ihned/ dohodou.

Co musíte udělat nyní?

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3070066   Datum zveřejnění: 19.5.2017