Vedoucí prodejny

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Zlín
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
22000 - 23500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za chod prodejny, reporting, merchandising, průzkum konkurence a aktivní prodej produktů. Zaškolování nových členů je nedílnou součástí práce. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, kde je možné se kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavou a kreativní práci v atraktivním prostředí, slevu na produkty, školení v oblasti technik prodeje, zajímavé finanční ohodnocení a bonusy. Měsíční, čtvrtletní i roční prémie. Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Francouzká společnost, která s vášní navrhuje dámské outfity pro každý styl a každou osobnost a tím se rozvinula ve 26 zemích v úpěšnou módní značku pro mladé ženy.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a ukončené alespoň SŠ vzdělání a mít minimálně zkušenost na obdobné pozici. Popřípadě zkušenosti s vedením lidí. Velmi důležitý je také aktivní přístup k práci a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3070267   Datum zveřejnění: 19.5.2017