Konzultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4/2096, Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho úspěšného týmu specializující se na Office Profesional, kde se orientuje primárně na HR, law a office services, hledáme komunikativního, dynamického a reprezentativního kolegu/kolegyni, které zajímá sféra HR a současně je láká prostředí orientované na výsledky a zisk.

Hledáme kandidáta, který pro svou práci využívá sociální sítě, dovede vynalézavě vyhledávat informace, správně a rychle je analyzovat, bude ho/ji bavit kontakt s kandidáty ohledně pracovních pozic a rovněž se stane profesionálním partnerem pro naše klienty. Úspěšným kolegům pomůžeme nastartovat zajímavou kariéru v mezinárodním prostředí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vítěznému uchazeči nabídneme práci pro agenturu patřící v oboru Specialist Recruitment k evropské i domácí špičce, fixní mzdu a velmi motivační bonusový systém, možnost pracovat s technologiemi udávajícími trendy v tomto odvětví, možnost získat zkušenosti v recruitmentu a executive search, přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy.
V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Barboře Prokopové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti


Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví a momentálně posilujeme dlouhodobě fungující tým specialistů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:
• profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi
• vyjednávací schopnosti
• dobrou znalost anglického jazyka
• proaktivní přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz