Nákupčí - Supervisor

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bohumil 15, 281 63 Jevany, Hlavní město Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Purchasing Supervisor budete řídit tým nákupčích v mezinárodní farmaceutické společnosti zaměřené na výrobu vakcín. Vzhledem k povaze projektu budou Vaší náplní zpočátku investice a služby, ale i nákup komodit a surovin pro výrobu. Také budete řídit dodavatelské vztahy a cenovou politiku. Monitoring procesů bude probíhat přes interní ERP systém, na jehož zavádění se budete podílet.

Hledáme kandidáty se zkušenostmi z logistiky, ideálně z oblasti nákupu. Preferované je minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Vzhledem k povaze pracovní náplně hledáme dynamické a samostatné kandidáty. Nezbytná je zkušenost s prací v ERP systému (ideálně SAP). Potřebná je také znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, příspěvek na dopravu, svozové autobusy, stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, sick-day, smlouva na dobu neurčitou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost Praha Vaccines s.r.o., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3157494   Datum zveřejnění: 11.8.2017