Warehouse Supervisor

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bohumil 15, 281 63 Jevany, Hlavní město Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Warehouse Supervisor máte možnost vytvořit silný tým v mezinárodní farmaceutické společnosti zaměřené na výrobu vakcín. Budete řídit jak celý proces skladování, tak i příjem a distribuci materiálu. Monitoring procesů bude probíhat přes interní ERP systém, na jehož implementaci se budete podílet.

Hledáme kandidáty se zkušenostmi z logistiky, ideálně z oblasti skladů a řízení skladových zásob. Preferované je minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Vzhledem k povaze pracovní náplně hledáme zájemce, kteří rádi spolupracují v týmu. Potřebná je také znalost anglického jazyka, minimálně na úrovni porozumění psanému textu. Výhodou je také zkušenost s obsluhou VZV, předchozí zkušenost ze skladu farmaceutické společnosti je velmi vítána.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, příspěvek na dopravu, svozové autobusy, stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, sick-day, smlouva na dobu neurčitou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost Praha Vaccines s.r.o., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3157603   Datum zveřejnění: 11.8.2017