Technický trenér

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technický trenér bude součástí technického výukového oddělení v novém tréninkovém centru v Brně s možnými ojedinělým pracovními cestami. Bude mít na starosti několik kurzů a udržování výukových systémů.Tréninkové centrum objevuje nové technologie a metody pro zlepšení efektivity práce s firemními produkty a zlepšení efektivity produktů.

Budete mít zodpovědnost za:
část výukového program pro Servisní Inženýry a externí dodavatele
rozvoj a kontrolu výukových materiálů
přednášení výukových modulů
předávání znalostí Technickým inženýrům, tak aby měli dostatečné znalosti a dovednosti pro svou práci s firemními přístroji
spolupráce s ostatními odděleními na vývoji nových technických výukových rozvojových programů.

Co získáte
Dobré platové ohodnocení
Podporu rozvoje a vzdělávání
Jazykové kurzy
Flexibilní pracovní dobu
Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
Moderní pracovní prostředí
5 týdnů dovolené
Zvýhodněný tarif T-mobile
Vitamíny každý den
Multisport karta
Pohodové parkování
Očkování
Penzijní a životní pojištění
Roční bonusy

Co musíte udělat teď
V případě, že Vás pozice zaujala pošlete své aktuální CV v českém i anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na stránkách www.hays.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost, která vyvíjí a vyrábí elektronické přístroje špičkové úrovně pro vědu a je lídrem ve svém oboru. Firma sídlí v jížní části Brna v krásných nových prostorách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technické vzdělání (Elektro Inženýr, Fyzik…)
Výborné prezentační a komunikační schopnosti a písemný projev
Další jazyky vítány
Dobrá znalost MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
Týmový hráč
Zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3174421  Datum zveřejnění: 30.8.2017