Store Manager - PinkWoman

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za opening nové prodejny vstupující na Český trh a následně chod prodejny, reporting, , vedení týmu 5-6 lidí, motivování týmu, plánování směn a zaškolování nových členů týmu, náboru nových členů do svého týmu. Důležitou povinností bude i zajištění vysoké úroveň zákaznického servisu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v inspirativním prostředí se zázemím mezinárodní společnosti, atraktivní finanční ohodnocení s variabilní složkou závislou na individuálním výkonu, příležitosti pro osobní a profesní rozvoj a reálná možnost kariérního růstu na pozici Area Manager

Informace o náboru

Z důvodu velkého zájmu uchazečů o tuto pozici, budeme kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou nejvíce odpovídat požadavkům. Děkujeme za pochopení!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Dynamicky se rozrůstající zahraniční fashion brand, který vstupuje na Český trh a otevírá svůj první boutique. Značka Pink Woman se soustředí na elegantní, sportovně elegantní a volnočasovou módu, která je vždy IN a nezůstává v ničem pozadu. Pink Woman dělá váš svět šťastnějším, více optimistickým, jednodušším, neustále objevuje pozitivní stránku života.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít ukončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy), výborné komunikační dovednosti s různými typy zákazníků, zdvořilé vystupování, proaktivní přístup, dochvilnost

Praxe v oblasti prodeje výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3188727  Datum zveřejnění: 30.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 - 40000