Technik monitoringu systémů

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Benešov, Okres Kolín, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako kontrolní technik monitoringu v oblasti kritických systémů budete zodpovídat za bezporuchový provoz a chod oblastí vzduchotechniky, kotelny, chladících systémů a rozvodech páry či vody. Dalším vaším úkolem bude pravidelná údržba a zajištění servisních oprav v rámci zmíněných oblastí. Dané úkony budou práce probíhat i v uzavřených prostorech podle rozdělení BSL (biologická bezpečnost). Práce je na směnný provoz podle domluvy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice, smlouvu na dobu neurčitou, příspěvek na dopravu, svozové autobusy, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, 5 týdnů dovolené, sick-days, jazykové kurzy a masáže.

Informace o náboru

Tato pozice není úplně pro Vás, ale znáte někoho, komu by vyhovovala lépe? Doporučte nám svého známého a získejte lákavou finanční odměnu! Více informací na tel. +420 778 451 132.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost Praha Vaccines a.s., člen skupiny Serum Institute of India Pvt. Ltd., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín nové zaměstnance. Staňte se součástí skupiny, která je celosvětově největším výrobcem vakcín na světě. V rámci lokality Bohumil u Kostelce nad Černými lesy budete pracovat pro silnou společnost, jejíž vakcíny jsou akreditovány WHO a používány ve více než 170 zemích světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme samostatné a spolehlivé zájemce s ukončeným středoškolským vzděláním, výhodou je platná vyhláška č. 50/78 Sb. a předchozí zkušenosti na podobných pozicích. Velkou výhodou je topičský průkaz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3224846  Datum zveřejnění: 25.10.2017