Payroll Specialist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4/2096, Praha 1, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká:
Kompletní zodpovědnost za agendu Temporary zaměstnanců s poskytování personálně poradenské činnosti a pravidelným osobním kontaktem.

V rámci agendy budete:
• připravovat podklady, jako pracovní smlouvy, DPP, DPČ, interní směrnice, dodatky, cestovní příkazy
• zpracovávat podklady pro výplatu mezd, bonusů a benefitů
• udržovat správnost v oblasti zaměstnávání cizinců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na oplátku nabízíme:
Novému kolegovi nabízíme práci pro společnost patřící ve svém oboru k evropské i domácí špičce. Fixní plat a motivující bonusovou složku.
Flexibilní pracovní dobu, práci s moderními technologiemi, vzdělávání v oboru, firemní akce, konference a jiná neformální setkání. Samozřejmostí je u nás také přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí. Také možnost získat mnoho zkušenosti v recruitmentu, executive search a HR Businessu od profesionálů v oboru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením ve 33 zemích po celém světě.
Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví. Momentálně hledáme milého kolegu/kolegyní do naší Temporary divize.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:
Ideální kandidát má min. 1 rok zkušenosti z obdobné pozice, velmi dobré komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce (min. úroveň B2/C1) a je pro něj důležitý proklientský přístup.
Vaším koníčkem je excel a word, který budete používat pro každodenní práci a prioritizace je Vaší silnou stránkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3240987  Datum zveřejnění: 13.11.2017