Inženýr Kvality

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce na této pozici zahrnuje řízení kvality v oblasti výroby. Inženýr kvality analyzuje trendy, řeší problémy produktů a procesů a zajišťuje také jejich soulad s požadavky na systémy řízení (QMS, EMS). K pozici dále patří funkce metrologa, auditorská činnost, vedení dokumentace a případně i vedení projektů.

Společnost hledá spolehlivého člověka s dobrým analytickým myšlením, který vystudoval vysokou školu  nejlépe technického zaměření. Podmínkou jsou minimálně 3 roky praxe v oblasti kvality, znalost nástrojů kvality (8D, FMEA apod.) a zkušenosti s auditováním. Na této pozici je každý den zapotřebí komunikovat slovně i písemně v angličtině a očekává se tedy její aktivní znalost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě odpovídajícího platového ohodnocení společnost nabízí celou řadu zaměstnaneckých výhod, flexibilní pracovní dobu, jazykové vzdělávání a podporu dalšího vzdělávání a mnohé další.

Informace o náboru

V případě že Vás tato příležitost zaujala a vyhovujete výše uvedeným požadavkům zašlete nám svůj životopis pomocí odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Stabilní mezinárodní společnosti, která se zaobírá výrobou elektro komponentů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3271177  Datum zveřejnění: 20.12.2017