Finanční asistent/ka

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha - Českomoravská, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2018
Nabízený plat (hrubého)
25 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krásný den!
Zdravím všechny juniory ve financích! Právě hledáme do skvělé mezinárodní společnosti ambiciózní kandidáty, kteří chtějí udělat kariéru ve financích. Stačí mít finanční školu, nebo zkušenost s financemi a samozřejmě dobrou angličtinu, která je ve firmě interním jazykem. Jedná se převážně o administrativní spolupráci s finančním oddělením, práci s fakturami, základní účetní operace, atd... Jedná se o skvělou startovní pozici pro lidi ve financích/účetnictví.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mezinárodní prostředí známé společnosti, možnost využití jazyků na pravidelné bázi, přátelský tým kolegů, motivační finanční ohodnocení, 25 dní dovolené, stravenky, po zkušební lhůtě flexi passy a mnoho dalšího...

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.2.2018 (zbývá ještě 12 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Velká mezinárodní obchodní společnost, pod kterou spadá mnoho známých značek zaměřených na papírnické potřeby, design, oblečení, sportovní pomůcky a mnoho dalšího s pobočkou v Praze.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Olivova 4/2096
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Tamara Vučetić
E-mail: poslat životopis
ID: 3284210   Datum zveřejnění: 11.1.2018