Recruitment Researcher

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho skvělého pražského týmu hledáme posily do oblasti HR businessu na částečný i plný úvazek. Praxe není nutná, stačí mít chuť učit se, chtít pracovat s lidmi a umět anglicky.

Budete intenzivně pracovat se sociálními sítěmi s cílem rychle a správně vyhledávat klíčové informace, které budete využívat při telefonické komunikaci s kandidáty na různých pracovních pozicích.

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:
* profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi
* obchodního ducha, orientaci na výsledky
* flexibilitu a schopnost rychle reagovat na měnící se prostředí
* dobrou znalost anglického jazyka – využijete na denní bázi

Pozice je ideální pro studenty posledního ročníku VŠ, čerstvé absolventy i ty, kdo chtějí získat nové pracovní zkušenosti v oblasti HR businessu.
Měli byste být vybaveni znalostí angličtiny na pokročilé úrovni, kterou budete používat každý den; další případné jazyky jsou výhodou (ne podmínkou). Klíčová je chuť učit se, motivace jít za výsledkem a mít radost z úspěchu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám možnost nastartovat kariéru v personalistice v mezinárodní společnosti s velmi přátelským kolektivem a kancelářemi v atraktivní lokalitě u Václavského náměstí. Získáte přehled o fungování trhu práce a mimo to se naučíte také efektivní práci s interní databází, sociálními sítěmi a pracovními portály. Vedle toho také široké množství benefitů, včetně např. flexibilní pracovní doby, služebního telefonu k soukromému užívání, řadu teambuildingových akcí apod. a silné perspektivy kariérního růstu.

Informace o náboru

V případě, že Vás pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete Váš životopis Martině Papouškové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením ve 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Kromě specializovaných náborových služeb naším klientům poskytujeme i odborný konzultační servis v oblasti HR.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3297494  Datum zveřejnění: 26.7.2018