Obchodní zástupce pro garážovou techniku

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Žilinský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
1500 - 2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE NOVÁ POZICE
Na této pozici bude Vaším primárním úkolem spravovat portfolio stávajících klientů a aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti. Komunikovat budete se zákazníky v rámci B2B sektoru – distributory a výrobci v rámci celého Slovenska – převážně v oblasti Středního Slovenska. Vaší povinností bude plnění stanoveného obchodního plánu a zodpovědnost za plnění výsledků v regionu, včetně sledování aktuální situace na trhu a jeho rozvoje. Působit budete převážně v terénu, zbytek času budete trávit na Home officu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Můžete získat samostatnou práci v úspěšné společnosti, se zajímavým finančním ohodnocením a bonusy, automobilem i k soukromým účelům, mobilním telefonem a notebookem. Mezi další bonusy patří stravenky, možnost Home officu, Sick day, 5 týdnů dovolené a příspěvek na penzijní pojištění. Jedná se o smlouvu na dobu neurčitou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zabývající se výrobou a distribucí garážové a vratové techniky, jedna z TOP společností na českém i mezinárodním trhu s evropským původem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít především obchodní zkušenosti, drive a zápal. Nezbytný je vztah k technickému produktu a znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Důležitý je také ŘP skupiny B, ochota cestovat a flexibilita. Vhodný kandidát by měl být komunikativní, reprezentativní, odolný vůči stresu a umět profesionálně vystupovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Moravské náměstí 3
60200 Brno
http://www.hays.cz
ID: 3300436   Datum zveřejnění: 5.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1500 - 2000