Plavčík

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Čestlice, Praha, Praha - východ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní především za zajištění dodržování provozního a návštěvního řádu, dohled a péče o oblast bazénů a poskytování první pomoci. Provoz na směny (krátký a dlouhý týden) - platí pro HPP, pro zkácené úvazky nebo brigádníky jsou směny dle možností (minimálně však 5 směn)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné prémiové společnosti, která nabízí širokou paletu benefitů (ošatné, vstupy do fitness, sauny, solaria, plaveckých bazénu) zdarma pro sebe i blízké. Doprava do práce zdarma, školení, firemní akce, stabilní zaměstnání, příjemné neformální pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Sportovně relaxační centrum, nabízející široké spektrum služeb (bazény, spa, fitness centre, vodní svět, ubytování, restaurace aj), které je největší společností tohoto druhu v České republice. Společnost se řadí mezi stabilního zaměstnavatele v ČR, který se těší velké oblibě, jak mezi zaměstnavateli, tak mezi svými zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Sport, zdravotní péče

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl mít rád sport, být fyzicky zdatný a zodpovědný, mít týmového ducha, slušné a vstřícné vystupování. Dále velmi důležitým předpokladem je dobré plavecké schopnosti. Výhodou je zkušenost na obdobné pozici.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3312346  Datum zveřejnění: 22.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000