Coffee Specialist

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23000-29000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* komunikovat se zákazníky Nespresso boutique (uvítání, zjišťování jejich potřeb)
aktivně se podílet na prodeji všech Nespresso produktů (káva, kávovary,
příslušenství) a prezentovat nabízené služby a produkty
* poskytovat podporu stávajícím i potenciálním členům Nespresso Clubu ohledně
produktů a služeb
* poskytovat podporu při správě zákaznického účtu členů Nespresso Clubu
(registrace nových členů, změny, podpora při prvním nákupu, aktualizace
databáze zákaznických informací)
* poskytovat podporu při řešení problémů zákazníků
* zjišťovat možné příčiny poruch přístrojů nahlášených zákazníky tak, aby byl jejich
problém co nejrychleji a nejefektivněji vyřešen
* denně doplňovat kávu, kávovary, příslušenství
* odpovídat za správnost hotovostních plateb i plateb kartou, spolupracovat s
účetním oddělením
* zajišťovat čistotu a pořádek v prostorách boutique (uspořádání a vystavení
produktů, správné vybavení, správná prezentace)
* dohlížet na bezpečnost prostředí v prostorách boutique.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kompenzační balíček:
- Mzda 23 – 29.000 CZK (fixní složka + prodejní bonus dle individuálních cílů)
- Roční bonus ve výši 10% z roční hrubé mzdy
- Týden dovolené navíc (celkem 25) + 2 flexi dny
- Stravenky 90,-/den
- Nespresso benefity: Kávovar zdarma, kapsle pro osobní spotřebu, Nespresso Club credit 3000,- /čtvrtletí (dárková karta)
- Slevy na produkty Nestlé a Nespresso (kávovary, kapsle, příslušenství)
- Příspěvěk na penzijko nebo ŽP
- Program Benefit plus – výběr dle vlastních preferencí
- Dětská výživa
- Slevy u partnerů (banky, volnočasování zařízení, taxi, …)

Informace o náboru

Mimo skvělých benefitů můžete také získat práci v inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti,příležitosti pro osobní a profesní rozvoj, firemní a týmové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Váš nový zaměstnanavetel bude společnost Nespresso, která se zabývá prodejem prémiové kávy a luxusních kávovarů.
Pozici obsazujeme na Pařížské ulici, Smíchov a Chodov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Úspěšný kandidát musí být milovníkem kávy, mít reprezentativní vystupování a sofistikovaný projev, být prozákaznický a mít chuť se neustále něco učit,
znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou, dobré komunikační dovednosti , proaktivní přístup, dochvilnost a disciplínu, odolnost vůči stresu ,časovou flexibilitu (práce na směny i o víkendu).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3349074  Datum zveřejnění: 29.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000-29000