IT Recruitment Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme komunikativního a milého kolegu/kolegyni, kterého zajímá propojení obchodní a HR sféry v prostředí orientovaném na výsledky a zisk. Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví. Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat: Profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi. Dobrou znalost angličtiny, kterou využijete pro práci v mezinárodním prostředí. Vaší velkou výhodou bude orientace v sektoru IT, chuť a nadšení pro tento obor. Mezi Vaše klíčové kompetence bude patřit: Hledáme kandidáta, který bude rád komunikovat s kandidáty ohledně pracovních pozic a následně vést osobní pohovory. Rovněž se stanete profesionálním partnerem pro naše klienty. Také Vás čeká nutná dávka administrativních úkolů a práce s interním systémem a databází. Vaší pracovní náplní bude:

Denní komunikace se stávajícími / novými kandidáty ohledně pracovních pozic
Kontaktování firemních klientů stávajících i nových
Komunikace s klienty na úrovni: HR, manažer oddělení, ředitel
Získávání vhodných uchazečů z trhu formou: headhunting, databázové vyhledávání, sociální média, reference stávajících kandidátů
Market Research, Candidate Mapping
Administrace informací, práce s PC a databázemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vítěznému uchazeči nabídneme:
Práci pro společnost patřící k evropské i domácí špičce
Zajímavé fixní ohodnocení a motivující bonusovou složku
Možnost zajímavého kariérního růstu
Přátelský a optimistický tým, teambuildingové akce a jiná neformální setkávání
Průběžná školení a vzdělávání v oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3403119  Datum zveřejnění: 28.5.2018