Regional Sales representative ČR + SK

Hays Czech Republic, s.r.o.

Bratislavský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500 - 3000 E

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za správu zákaznického portfolia ve regionu ČR a Slovenska, primárně Moravy a Z Slovenska. Nedílnou součástí práce je aktivní komunikace a budování vztahů s klienty, získávání nových obchodních příležitostí, zprostředkovávání obchodních případů, stanovování podmínek a zpracovávání cenových nabídek. Budete se pohybovat v terénu, zbytek času budete trávit na Home officu. Budete se pohybovat na trhu B2B, vašimi zákazníky budou výrobní oknařské společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci ve stabilní a úspěšné mezinárodní společnosti, kde je možné se rozvíjet a do budoucna i kariérně posouvat. Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení, bonusy, automobil, laptop a mobilní telefon i pro soukromé užití.

Informace o náboru

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Vaším zaměstnavatelem bude stabilní zahraniční společnost působící na mezinárodním i českém trhu, zabývající se výrobou a prodejem otvorových výplní.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Polský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít alespoň 3 letou zkušenost s prodejem oken, dveří či doplňkového sortimentu. Pokročilý anglický, polský nebo německý jazyk jak v písemné, tak mluvené formě je podmínkou, řidičský průkaz a ochota cestovat v rámci ČR a SK je nutností. Měl/a byste být komunikativní, flexibilní, cílevědomý/á být schopen/na zorganizovat si vlastní čas a mít zápal pro obchod i pro produkt.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3404981  Datum zveřejnění: 30.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 3000 E