Junior Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Riegrova 206/1, 301 00 Plzeň 3-Vnitřní Město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás život ve virtuálním světě a svět IT celkově, angličtina je Váš koníček a bydlíte v Plzni a okolí? Přidejte se k nám!
Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví a do naší pobočky Plzni hledáme novou posilu, která se nebojí přijmout výzvu a chce nahlédnout do jednoho z nejlukrativnějších a nejrychleji se rozrůstajících trhů současnosti – IT.

Co bude Vaší náplní práce?
Vaším cílem je komunikovat s klienty, získávat nové IT projekty, rozšiřovat databázi klientů, připravit kandidáty na pohovor a provést je celým výběrovým procesem. Součástí práce je intenzivní využívání sociálních sítí a telefonický i osobní kontakt s klienty a kandidáty.

V práci se hlavně naučíte:
• zhodnotit priority – zlepšíte si time management, efektivitu práce a samostatnost, kde si sami rozvrhnete, na čem budete pracovat
• komunikovat s lidmi – naučíme Vás, jak s lidmi mluvit, na co dávat pozor a hlavně jak řešit konkrétní situace
• obchod – zjistíte, jak správně a asertivně argumentovat, jakým způsobem se ptát a na co si dávat pozor
• business development – vyzkoušíte si, jak vyhodnotit náročné situace a díky obchodním dovednostem se dostat na schůzku, na nichž budete vyjednávat tak, aby to přineslo výsledky
To vše po stránce nejen teoretické díky našemu Hays Learning Management System, ale také praktické skrz oboustranné stínování, postupný onboarding, týdenní a měsíční plánování postupně až do Vašeho kompletního zaškolení.

Požadavky na Vás:
Úspěšný kandidát potřebuje výborný ústní i písemný projev v českém a anglickém jazyce, schopnost vynalézavě vyhledávat různé informace a dobrou orientaci v Excelu a řadě administrativních úkolů. Rozhodně se vám budou hodit dobré přesvědčovací a improvizační schopnosti, včetně míry kreativity, zvláště v okamžicích, kdy selžou všechny osvědčené způsoby.

Absolventi vysokých škol jsou vítaní!!!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vítěznému uchazeči nabídneme práci pro společnost patřící v oboru Specialist Recruitment k evropské i domácí špičce. Nabízíme Vám možnost vybudovat si úspěšnou kariéru oblasti HR consultingu v mezinárodním prostředí. Mimo jiné jsme pro Vás připravili široké spektrum benefitů včetně stravenek, služebního telefonu k soukromému užívání, řadu teambuildingových akcí, průběžných školení a vzdělávání v oboru apod.

Informace o náboru

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Martině Papouškové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3465957   Datum zveřejnění: 8.8.2018