PLC / Scada Inženýr - programátor

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
45 000CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pracovní pozici se budete moci rozhodnout zda chcete pracovat na českých, nebo zahraničních projektech. V případě zahraničních projektů jsou to destinace jako Filipíny a podobně po dobu 12cti týdnů v roce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i vzahraničí pod vedením zkušených pracovníků.
Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu.
Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu.
Odopovídající finanční ohodnocení.
Řadu firemních benefitů.
Volnou pracovní dobu.
Zázemí stabilní společnosti s 25ti letou historií.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost je jedním z předních dodavatelů v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ - VŠ vzdělání technického směru.
Obecné povědomí o programování PLC a Scada systémů.
Chuť se učit novým věcem.
Schopnost práce v týmu.
Analytické a logické myšlení, svědomitost a spolehlivost.
Znalost anglického jazyka - není podmínkou.
Ochotu dále se vzdělávat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3472461  Datum zveřejnění: 17.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45 000CZK