SWAROVSKI - asistent prodeje (boutique)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
23500 + 5000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědni komunikaci se zákazníky, poradenství zákazníkům, prodej produktů, podílení se na chodu prodejny, týmovou spolupráci.
Nedílnou součástí je prezentace produktů a aktivní přístup k práci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost pracovat pro prestižní mezinárodní společnost, možnost se kariérně posouvat. Práce v atraktivním prostředí, 8 hodinová pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou, slevy na produkty, příspěvky na ošacení, budget ve výši 1000 EUR/ rok na prodkuty, školení na techniky prodeje, produktová školení, teambuildingové akce, přátelský a pozitivní kolektiv.

Informace o náboru

Nabízíme i možnost polovičního úvazku pro studenty. Možnost flexibilně si nastavit pracovní dobu při škole

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.10.2018 (zbývá ještě 38 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní společnost prémiového charakteru s více než 120 letou tradicí, zastoupena ve více než 170 zemí světa, která působí v oblasti šperkařství a fashion doplňků.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jako úspěšný kandidát byste měl/a mít dobré komunikační dovednosrti, aktivní přístup k práci, zájem o aktivní prodej a orientace na výsledek. Vhodný kandidát by měl být reprezentativní a umět profesionálně vystupovat. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni! Druhý jazyk velkou výhodou (navýšení základní mzdy automaticky).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Olivova 4/2096
110 00 Praha 1

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslav Svozílek
E-mail: poslat životopis
ID: 3480469   Datum zveřejnění: 28.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23500 + 5000