Sales Consultant

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Fashion Arena Prague Outlet, Praha-Štěrboholy, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
20.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 plus komise

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Momentálně hledáme dynamické osobnosti, které chtějí být součástí lukrativní módní společnosti, jež má výrazné postavení na celosvětovém trhu.
Na pozici Sales Consultanta budete zodpovědní za perfektní zákaznický servis, poradenství ohledně produktů a visual merchandising pobočky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme lukrativní mzdu, zajímavé bonusy, slevu na produkty, školení ze strany zaměstnavatele a mnoho dalších.

Informace o náboru

V případě, že Vás nabídka zaujala, aplikujte svou přihlášku včetně Vašeho životopisu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Vaším zaměstnavatelem bude úspěšná mezinárodní fashion společnost s dámskou a pánskou elegantní a volnočasovou módou, která působí zejména v Evropě ale i v USA. Značka byla původně založena ve Švédsku a aktuálně její centrála se nachází v Německu, kde se také soustřeďuje 67% všech prodejen. V současné době značka Marc o´Polo expanduje na nové trhy a hledá nové členy týmu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Prodej a obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dynamická osobnost, která miluje zákaznický servis a má smysl pro módu. Nutností je příjemné vystupování vůči klientům.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3487533  Datum zveřejnění: 7.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 plus komise