Advokátní koncipient - Brno(znalost SK práva)

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této roli budete působit na roli Advokátního koncipienta s komplexním zaměřením. Máte vystudované právo na Slovensku, umíte anglicky a slovenky na výborné úrovni? Hledáte uplatnění v Brně? Pak mě neváhejte kontaktovat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 5 týdnů dovolené, sick days, jazykové kurzy, využití cizích jazyků, firemní akce, zahraniční stáže a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Mezinárodní advokátní kancelář se sídlem v Praze a Brně, hledá koncipienta pro pobočku v Brně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3533963  Datum zveřejnění: 8.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč