Zákaznický Servis - Export Clerk

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Prodašice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše nová společnost
Náš klient – mezinárodní společnost se sídlem nedaleko Mladé Boleslavy – hledá do svého týmu Pracovníka zákaznického servisu – Customer Service Export Clerk.

Vaše nová role
Úspěšný kandidát bude zodpovědný za obsluhu zahraničních klientů – od příjmu objednávky, zpracování, expedici a vyfakturování objednávky. Dále se jedná o přípravu vývozních dokumentů a příslušné dokumentace, komunikaci s obchodními zástupci, zákazníky, skladem a dopravci, řešení reklamací, vystavování dobropisů, spolupráce s obchodním oddělením a vedení paletového konta.

Co potřebujete, abyste uspěli
Vhodný kandidát má angličtinu na úrovni B2, středoškolské vzdělání a schopnost pracovat samostatně, být týmovým hráčem, komunikativnost a chuť učit se nové věci. Zkušenost s Customer Service, expedicí či fakturací vítána.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí, přátelský kolektiv v příjemném prostředí, smlouvu na dobu neurčitou, motivující plat a balíček benefitů – 25 dní dovolené, sick days, stravenky v hodnotě 105 Kč, benefitní kartu, notebook, firemní telefon, příspěvek na penzijní a životní pojištění, výuku AJ, slevu na výrobky, občerstvení na pracovišti, výhodné telefonní tarify, flexibilní pracovní dobu, home office a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient – mezinárodní společnost se sídlem nedaleko Mladé Boleslavy – hledá do svého týmu Pracovníka zákaznického servisu – Customer Service Export Clerk.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 4/2096
110 00 Praha 1
http://www.hays.cz
ID: 3554018   Datum zveřejnění: 5.12.2018