Obchodně-technický zástupce Stavebnictví Bratislava

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 900 E (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za obchodní působení společnosti v regionu Bratislavy a okolí. V rámci produktu fasádních a zateplovacích systémů budete spravovat a rozšiřovat portfolio zákazníků z řad investorů, drobných developerů i realizačních kanceláří. Vaším úkolem bude nabízet klientům komplexní řešení pro rodinné domy, soukromou výstavbu. Na této pozici budete cca 2 dny v týdnu v kanceláři i a zbytek týdne v terénu v regionu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v silné stabilní nadnárodní společnosti, kde je možné se realizovat a profesně i osobnostně se rozvíjet. Společnost nabízí zajímavé finanční ohodnocení a bonusy, automobil, mobilní telefon a notebook. Bude Vám zde poskytnuta možnost práce na Home office, 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní doba, stravné a vzdělávací kurzy a školení zaměřené jak na obchodní dovednosti, tak na technické znalosti.

Informace o náboru

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV.
Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.